Loading

Design Thinking Meets Business – How to Design Things that your Clients Really Need?

‘Design Thinking Meets Business – How to Design Things that your Clients Really Need?‘ workshops for local entrepreneurs.

Commissioned by the Łódzkie Voivodship Marshal’s Office, Department for Entrepreneurship Development. 

9th of November 2016, Lodz, Poland

// About the event //

Zapraszamy na warsztaty nt. “Design thinking spotyka biznes – Jak projektować rzeczy, których Twoi klienci naprawdę potrzebują”.

Wszyscy mamy świetne pomysły na produkt, brand czy rozwój firmy. Jak je zrealizować? Jak łączyć myślenie kreatywne ze strategicznym patrzeniem w przyszłość? Jak upewnić się, czy ktoś potrzebuje naszych rozwiązań? Większość przedsiębiorstw ponosi porażkę dlatego, że tworzy produkty i usługi, które nie są dostosowane do rzeczywistych potrzeb użytkowników.

Warsztat w przyśpieszony i praktyczny sposób skupi się na elementach najwcześniejszej, strategicznej fazy projektowania w biznesie. Uczestnicy rozłożą swoje rzeczywiste pomysły na części pierwsze, zrekonstruują i przekształcą w działanie. Uczestnicy poznają możliwość zastosowania metodologii design thinking w praktyce, a także usłyszą o ‘design being’ oraz ‘design doing’. Zachęcamy uczestników do przyniesienia na warsztat swoich aktualnych pomysłów na nowe produkty czy rozwój – nawet tych bardzo świeżych i jeszcze nigdzie nie zapisanych.

Prowadzenie: Henryk Stawicki, Justyna Turek