Loading

Design Talks Business // Conference design and curation

The aim of the event is to provide inspiration and real life examples from the business world. Also, the key focus is creating a creative space that inspires networking, exchange and acquisition of practical skills.

Design językiem Biznesu to wydarzenie łączące przedsiębiorców i projektantów, którzy jednym językiem porozmawiają o wspólnych celach i wyzwaniach rynkowych podczas Gdynia Design Days 2017. W dniach 7-8 lipca Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia zamieni się w miejsce spotkań, prezentacji, warsztatów i dyskusji o strategicznej roli designu w biznesie.

Tegoroczna edycja skupi 300 uczestników oraz 20 prelegentów z Polski i zagranicy, wśród których znajdą się przedstawiciele z różnych branż. Wszyscy goście specjalni wyróżniają się tym, w jaki sposób łączą design i biznes z sukcesem rynkowym.

Podczas wydarzenia zobaczymy dynamiczne wystąpienia znanych praktyków, mówiące o zmianach w branży i strategicznej roli projektowania. Szczerze porozmawiamy też o współpracy przedsiębiorców z projektantami. Pokażą oni, jak powstawały strategicznie zaprojektowane produkty i usługi dostarczające wartość, której potrzebują współcześni klienci. Podczas warsztatów z ekspertami weźmiemy sprawy w swoje ręce, zakasamy rękawy i na własnej skórze doświadczymy, co to znaczy pracować na styku.

Przede wszystkim jednak Design językiem Biznesu to fizyczne miejsce spotkań przedsiębiorców, projektantów i agentów zmian. To multidyscyplinarne wydarzenie, które stawia na łączenie, wymianę wiedzy i dyskusję. To miejsce, gdzie uczestnicy mają okazję porzucić znajome ramy w poszukiwaniu nowych inspiracji, współpracy, kontaktów i podpowiedzi.