Loading

Design & Business Workshop // Lubelski Wzór Design Festival

Rejestracja: lubelskiwzor.pl

Tytuł: Projektuj strategicznie. Odpowiadaj na rzeczywiste potrzeby.

Opis:

Wszyscy mamy świetne pomysły na produkt, brand czy rozwój firmy. Jak je zrealizować? Jak łączyć myślenie kreatywne ze strategicznym patrzeniem w przyszłość? Jak upewnić się, czy ktoś potrzebuje naszych rozwiązań?

Według Business Insider, 40% młodych przedsiębiorstw ponosi porażkę dlatego, że tworzy produkty i usługi, które nie są dostosowane do rzeczywistych potrzeb użytkowników. Młode firmy z obszaru design (moda, software, grafika, produkt, agencje i inne) nie są tu wyjątkiem. Stale zmieniające się światowe rynki i społeczeństwo przynoszą ze sobą nowe potrzeby, wyzwania i standardy w produkcji i zarządzaniu usługami, informacją i interakcjami. Ci, którzy tworzą zmiany lub szybko na nie reagują, wyróżniają się przez to jak łączą kreatywność z myśleniem strategicznym.

Warsztat w przyśpieszony i praktyczny sposób skupi się na elementach najwcześniejszej, strategicznej fazy projektowania w biznesie. Uczestnicy rozłożą swoje pomysły na części pierwsze, zrekonstruują i przekształcą w działanie. Zachęcamy uczestników do przyniesienia na warsztat swoich rzeczywistych pomysłów.