Loading

Conference Design & Advisory Board Member // Gdynia Design Days 2016

DESIGN językiem BIZNESU. Spotkania & Warsztaty

8 lipca 2016, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

More Info: gdyniadesigndays.eu

___________________________________________________________________________

Poznaj, jak tworzyć przewagę konkurencyjną w oparciu o design.

Stale zmieniające się światowe rynki i społeczeństwo przynoszą ze sobą nowe potrzeby, wyzwania i standardy w produkcji oraz zarządzaniu usługami, informacją i interakcjami. Ci, którzy wprowadzają nowe rozwiązania, lub szybko reagują na zmianę, wyróżniają się przez to jak łączą kreatywność z myśleniem strategicznym.

W ekonomii przesytu,gdzie zmiany mierzone są w miesiącach, najsilniejsza przewaga konkurencyjna przychodzi w postaci rozwiązań biznesowych tworzonych w oparciu o design.Aktualnie przedstawiciele każdego z przemysłów korzystają z potencjału design thinking uzyskując lepsze wyniki i wyróżniając się na tle konkurencji. Design w biznesie nie jest tylko formą i kolorem. Jest świadomym scenariuszem na przyszłość, a kreatywni przedsiębiorcy nowymi liderami zmian i menedżerami biznesu odważnie tworzącymi poza ograniczeniami współczesnych rozwiązań.

Celem wydarzenia jest dostarczenie inspiracji i rzeczywistych przykładów ze świata biznesu oraz stworzenie przestrzeni do networkingu, wymiany oraz zdobycia praktycznych narzędzi.

 

DLA KOGO?

Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców chcących zgłębić temat roli designu w rozwoju i wzmacnianiu biznesu. Dla projektantów jest to przestrzeń spotkań z biznesem i rozmów we wspólnym języku.